GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
TÜSAD 37. Ulusal Kongresi - SOLUNUM 2015, 17-21 Ekim 2015 tarihlerinde Sheraton Otel - Çeşme'de gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Eş zamanlı Türkçe - İngilizce / İngilizce - Türkçe çeviri yapılacaktır.İngilizce olarak gönderilecek bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kongre İnternet Adresi
www.solunum.org.tr/solunum2015

Kongre İletişim Adresi
solunum2015@k2-events.com

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Kredilendirme Kurulu tarafindan "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilecektir. Bu kredilendirme ile ilgili formları kongre çantası içerisinde bulabileceksiniz. Doldurulmuş TTB-STE formlarını ilgililere teslim edilmesini rica ederiz.

Eğitici Kurslar
TÜSAD 37. Ulusal Kongresi - SOLUNUM 2015 çerçevesinde 9 adet eğitici kurs yapılacaktır. Kurs konu ve konuşmacıları ile ilgili detaylı bilgilere kongre internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Solunum 2015’de bu yıl kurs kayıt ücreti, kongre katılım ücretine dahildir. Kurslar 17 Ekim 2015, 09:00’da başlayacağından konaklama talebi olan katılımcıların bu tarih ve saati göz önünde bulundurarak konaklamalarını tamamlamalarını hatırlatırız.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Sağlık Bakanlığı kuralları gereği bilimsel kongrelerde bildiri, yayın, poster gibi bilimsel çalışma sunumunda bulunanlar ve toplantılara eğitim amaçlı katılanlar dışındaki kişilerin (eş ve/veya çocuklar), toplantı, stand ve bağlı alanlara girmesi yasaktır. Tüm katılımcıların bu kurala istinasiz olarak uymaları beklenmektedir.

Kongre İzin Yazıları
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları, Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

Kongre Bursları
Kongreye bildirisi kabul edilmiş ve bildiri sunumu yapacak sınırlı sayıda asistan, hemşire ve fizyoloğa burs verilecektir. Burslar, kayıt ve konaklama katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları, Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

Önemli Tarihler:

Kongre Tarihi : 17-21 Ekim 2015
İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih : 01 Haziran 2015
Bildiri gönderimi için son tarih : 21 Ağustos 2015


LookUs & Online Makale