Kongre Kayıt Bilgileri Kongre Konaklama
Bilgiri Gönder Kongreyi Takvime Ekle

DAVET

DUYURULAR

Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl birbirinden değerli ve başarılı kongrelere imza atan ve alanında ülkemizin en köklü uzmanlık derneği olan Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği’nin kuruluşunun 45.yılında, 37.Ulusal Kongremiz SOLUNUM 2015’in gerçekleşmesinde görev almanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yıl da en az öncekiler kadar başarılı bir kongre gerçekleştirebilmek, çıtayı biraz daha yükseltebilmek, bilimsel ve sosyal içeriği ile mükemmele biraz daha yaklaşabilmek için 15 kişilik genç, dinamik ekibimizle yola çıktık.

Dernek üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da kongremizin İzmir Çeşme Sheraton Otel’de, 17-21 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmesine karar verildi. Her yıl ivmesini hızla artıran kongremizde bu yıl bir ilk yaşanacak. Yüksek maliyetler nedeniyle bir çok dernek bilimsel aktivitelerinde süre azaltımına giderken, SOLUNUM 2015’de kongremiz kurslarla birlikte 4.5 gün olarak gerçekleşecek. Böylece daha yüksek bir bilimsel aktivite düzeyi ve kongre katılımcılarımızın birbirleri ile daha çok bir arada olması sağlanacak.