Tükenmeyen Nefesle

Skip Navigation Links
6 Mart 2009

Yeni Web Sitemiz Başkanın Mesajı

Değerli meslektaşlarımız,
Derneğimizin web sayfasını uzun süren ve yoğun çalışmalar sonucunda yeniledik. Daha rafine, daha çağdaş ve kolay kullanılabilir , çok boyutlu, geliştirmeye açık bir tasarımla " Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği" nin kimliğine ve duruşuna uygun bir web sitesi oluşturmayı amaçladık. Artık, görünümü yalınlaştırılmış başlıkların üzerine gelerek aradığınız bilgilere çok daha kolay ulaşabileceksiniz.

“Ana Sayfa”da, dernek ve uzmanlık alanımıza ait haberlerin ve duyuruların yanısıra , yahoo mail grubuna (tusad@yahoogroups.com) üyelik ve online dernek üyeliği bölümlerini de ekledik. Bilimsel toplantıları " Ulusal Toplantılar, Bölgesel Toplantılar ve Geçmiş Toplantılar" olarak gruplandırdık. Kısa bir süre içinde "Geçmiş Kongreler" başlığından, seçilmiş oturumlara ait sunumların slide'larına ulaşmanız mümkün olacak.

İnternet sitesinin oluşturulması aşamasında sizlerden gelen önerilere önem verilmiştir. Ancak WEB sitesinin yeni haline ilişkin anketimizi yanıtlamanız bizim için yine çok önem taşımaktadır.

“Ana sayfa'da "Solunum Dergisi" "KOAH Bülteni " " TÜSAD Kitap Serisi" gibi periyodik yayınlarımızın dışında , TÜSAD Çalışma Grupları ve şubelerine ait sekmelerin üzerine gelerek, bu birimlerin kendi WEB sayfalarına ulaşılabilecektir. Bu konudaki hazırlıklarımız bitme aşamasındadır. Her Çalışma Grubu ve Şube kendi WEB içeriğini kendisi oluşturacaktır.

Yeni WEB sitemizde gördüğünüz eksiklikler, yanlışlar olabilir. Önerilerinizi bize ulaştırmanızı rica ederiz. Bize ulaşan tüm önerilerin dikkate alınacağından kuşkunuz olmasın. Selam ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Can ÖZTÜRK
TÜSAD Başkanı

ÜYE GİRİŞİ


   
Şifremi Unuttum
  

TÜSAD ÜYELİK BAŞVURUSU

ETKİNLİK TAKVİMİ

Haziran 2019
PztSalÇarPerCumCmtPaz
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
 LookUs & Online Makale