Türk Göğüs Hastalıkları Yeterlilik Kurulu - TGHYK sınavı bu yıl kongremizde yapılacaktır.
Teorik Sınav: 16 Ekim 2014 - (Yer: Radisson Blu Otel, Çeşme), Pratik Sınav: 19 Ekim 2014 - (Yer: Çeşme Sheraton Otel’i – Kongre Oteli)


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Önemli Bilgilendirme

Untitled Document

TÜSAD 36. Ulusal Kongresi – SOLUNUM 2014 kapsamında, TÜSAD ve American College of Chest Physicians (ACCP) isbirligi ile 14-15 Ekim 2014 tarihlerinde “CHEST Board Review Course” düzenlenecektir.

Birbirinden degerli uluslararasi konusmacilarinda gorev alacagi kursun dili Ingilizce olacaktir. Kurs sirasinda Türkce’ye ceviri yapilmayacaktir. Bu nedenle kursa katilacak olan meslektaslarimizin iyi derecede İngilizce biliyor olmalari önem arzetmektedir.

Icerigi ve seviyesi itibariyle bu kurs; egitim hastanelerinde calisan “kidemli uzman”, “basasistan”, “docentlik sinavina” hazirlanmakta olan meslektaslarimiz, Üniversitelerin Göğüs Hastaliklari Anabilim Dallarinda görevli “Yardimci Docentler” ya da sahada calisip akademik hedefi olan uzmanlar icin hazirlanmistir. Kurstan en üst seviyede verim saglanabilmesi icin katilim “50 kisi” ile sınırlandirilmistir.

“Chest Board Review Course”a katilmak isteyen meslektaslarimizin asagida yer alan bilgileri tarafimiza iletmesini onemle rica ederiz;

Su and calismakta oldugunuz kurum bilgisi:
Kurumunuzdaki pozisyonunuz (örn: Egitim hastanesi basasistan, kidemli uzman, yrd. doç vb):
İngilizce dil seviyesi:

Ekim ayinda SOLUNUM 2014’te birlikte olmak dilegiyle.

Sevgi ve saygilarimizla,

TÜSAD 36. Ulusal Kongresi – SOLUNUM 2014
Kongre Düzenleme Kurulu

LookUs & Online Makale